ניסור בטון

חברת מ.מ ניסור ובטון מתמחה בניסור בטון ביהלום בכל עובי וצורה.
שירותי החברה מתפרשים בכל אזורי הארץ על ידי צוותים בעלי הכשרה מקצועית. לרשותנו ניסיון של למעלה מ-20 שנה, מקצועי ואדיב. אנו עובדים עם הציוד והמיכשור החדיש ביותר, ועל ידי כך מסוגלים לבצע כל סוג פרויקט הקשור בניסור בטון.
כיום, בעולם הבניה, אחד האלמנטים החשובים ביותר הינו זמן העבודה. אנו עומדים בזמני עבודה כפי שנקבעו מראש עם הלקוח ומבצעים עבודה מהירה, נקייה ויעילה. הציוד המתקדם העומד לרשותנו בשילוב עם צוות עבודה מיומן ומנוסה, מייצרים את האמינות והמקצועיות שחברתנו מתגאה בה.

תהליך ניסור בטון הינו מורכב, אשר מחייב שימוש בכלים ייעודיים על ידי אנשי מקצועי מנוסים, ומתבצע באמצעות מסור דיסק ייעודי עשוי מתכת חזקה, בגדלים שונים ועל פי מידות שנקבעו מראש. עבודת ניסור בטון מתבצעת באמצעות מכונה אוטומטית והמפעיל אותה יכול לשלוט בה מרחוק באופן ידני, כתוצאה מכך ניתן לבצע את עבודת ניסור הבטון בצורה מדויקת ונקיה, ובכך מאפשרת לבצע ניסורים מורכבים בבטון עבה ופחות חשיפה למפגעי בטיחות.

בעזרת הניסור זמן העבודה מתקצר ב-80%, שומר על המבנה והחיתוך מתבצע עם מינימום זעזועים מבחינה הנדסית למבנה הקיים. היהלום בדיסק מעניק רמת גימור ודיוק מושלם, ועל כן אין צורך בדרך כלל בתיקוני טיח מסוגיהם. מכונת הניסור פועלת במקביל לפעולת הניסור של הלהב, עם זרם מים באופן קבוע שתפקידו לקרר את הלהב ולמנוע חימום יתר אשר נובע מהחיכוך בין להב המסור לבטון. בנוסף, השילוב של זרם המים עם האבק שנוצר מהניסור יוצר מאין בוץ, והניקוי והפינוי של הבוץ שנוצר, הוא פשוט הרבה יותר מאשר פינוי של חתיכות בטון בגדלים משתנים יחד עם אבק רב.
כל עובדי החברה מוכשרים בעבודת הניסור וקידוח בטון, אחת לכמה זמן עוברים ריענון והכשרה על בטיחות בעבודה, בטיחות העובדים והסביבה מאד חשובה לנו ולכן אנו מקפידים לנקוט באמצעי זהירות רבים. אנו מתחייבים לבצע את העבודה במינימום זמן ובמקסימום יעילות.

ניסור בטון בגדלים שונים:
ניסור בטון יכול להיעשות במקומות שונים ולמטרות שונות.
ניסור פתחים בכל עובי וגודל.
ניסור ממד" בטון מזויין
ניסור מדרכות, חומות, עמודים וכו'..
הפרדת קירות וכו'..


להצעת מחיר או לייעוץ מקצועי ללא התחייבות וללא תשלום -
השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח ליצור אתכם קשר.טואול - בניית אתרים