הריסה ופינוי


לעתים אין הרבה ברירה ויש צורך בהריסת חלקים מהמבנה, או לחלופין הריסת כל המבנה הקיים, גם משיקולי בטיחות וגם משיקולי תכנון ובניה. במצבים אלו על פי רוב, אין אפשרות אחרת מלבד הריסת המבנה.
חברתינו מבצעת שירותי הריסה מתקדמים באמצעות שימוש בכלים הנדסיים אופטימליים לכל עבודה והתחשבות רבה במגבלות הרעש, הזמן והתשתיות הקיימות - על מנת להגיע לתוצאות מקצועיות ואיכותיות במינימום זמן.
הריסת מבנים נחשבת לפעולה הנדסית מסובכת ומורכבת, הנדרשת במצבים בהם קיימת סכנה לשלום הציבור עקב מבנים רעועים, מבנים שאינם בעלי אישורי בנייה מתאימים ובעבור מבנים המיועדים לשיפוץ ובנייה מחדש.
הריסת מבנה הינה משימה לא פשוטה שמצריכה מקצוענות, צוות מנוסה, תכנון מוקדם, ציוד ומיכשור מתאימים והקפדה על כללי בטיחות.
עבודות הריסה של בתים ומבנים נעשות לעיתים במסגרת שיפוץ חלקי של מבנה קיים ולעיתים ההריסה נעשית כדי לבנות מבנה חדש מהיסוד על השטח של המבנה ההרוס.
בנוסף, בחברתינו מספקים שירותי הריסה ופינוי לבניין שימור וניתוק הבניין.
פרויקט זה מתבצע על ידי כלים צרים ומיוחדים, הינו מלאכה מורכבת מאוד, ולכן יש לפנות אל חברה בעלת צוות מומחים מהימן ומנוסה בתחום.
הריסת מבנים הינה אמנם עבודה רועשת ומסיבית, אך היא מחייבת בדיקות קפדניות ומדויקות לפני תחילתה. ראשית, צריך לבחון את המבנה (עמידות, גובה, סוג וכדומה) על מנת לבחור את שיטת הפעולה הטובה ביותר להתמודדות עם ההריסה. שנית, הקפדה על בטיחות אף פעם לא תהיה יכולה להיות מופרזת כאשר מדובר בהריסת בתים.
ההקפדה על הבטיחות באזור ההריסה הינה חשובה גם לעובדים בהריסת המבנה כשם שהיא חשובה לסביבה, בכדי לצמצם את הסיכוי לפגיעה בעוברי אורח למינון אפסי. יתר על כך, כאשר מדובר בהריסה ופינוי של בית, קבלן הריסה מקצועי הוא קריטי לתהליך מאחר ועבודות מסוג זה מצריכות הנפקת אישורים ורישיונות רלוונטיים מטעם גורמים מוסמכים. חברה להריסת מבנים או קבלן הריסות חייבים להקפיד על תחזוקה מיטבית לכלים המשמשים אותם לעבודות הריסה בפרט כאשר מדובר בכלי צמ"ה שבכל עת חשופים לאבנים, אבק ופסולת ההריסות.
הריסת מבנים מתבצעת בד"כ על ידי חברת קבלני הריסה או קבלן הריסה פרטי, מנוסה ונושא את האישורים המתאימים לביצוע העבודה לרבות פינוי פסולת ההריסות. קבלני הריסה משתמשים בכלי צמ"ה שונים שהמרכזי והבולט שבהם הוא באגר. ובעברית: מחפר. הבאגר מובל אל המבנה המיועד להריסה והודות לתכונותיו הדינמיות הוא יכול לבצע את מלאכת ההריסה באמצעות כף פלדה המורכבת בקצה הזרוע המתכווננת של הכלי. הריסת מבנה מתבצעת על ידי מכות חזקות בקירות ויסודות המבנה תוך סיבוב של עד 360 מעלות מבלי להזיז את השרשראות המניעות את הבאגר, כך הבאגר נשאר לעמוד במקום ורק זרוע הכלי וכף הפלדה נעות. זרוע הבאגר ארוכה מספיק כדי להגיע למרחק מגע עם המבנה, כך שיתאפשר לה להרוס אותו, ומבלי לסכן את הסביבה ואת העובד שנמצא בתא ההפעלה של הבאגר - מפעיל באגר. כך שלב אחר שלב, המבנה נהרס ובאמצעות כף הבאגר נעזרים גם לפינוי הברזלים ויתר הפסולת שנוצרה בעקבות הריסת המבנה. ישנן פעמים שאחרי ביצוע עבודות הריסה, אנו נעזרים בעבודות בובקט כדי לפנות את ההריסות.

בעת הריסת מבנים / הריסת בתים אנו מקפידים מאוד על כללי הבטיחות, האיכות וכמובן על עמידה בלוח הזמנים.

פינוי פסולת בניין
פינוי פסולת בניין מתבקש בעת ביצוע שיפוצים וגם כאשר בונים בניין חדש – מן היסוד. ישנם שלבים שונים בתהליך הבניה וכל אחד מהם מייצר פסולת משלו. פינוי פסולת בניין מתבצע באמצעות מכולות מתכת ייעודיות, המותאמות במיוחד לאיסוף ופינוי פסולת בניין, ומסופקות בנפחים שונים בהתאם לכמות הפסולת שיש לאסוף ולפנות. כל מכולה לפינוי פסולת, חדישה, נגישה ופתוחה, המאפשרת את איסוף הפסולת בקלות ובנוחות וניתנת לכיסוי במידת הצורך.
פינוי פסולת בניין הנה בבחינת זכות שהיא חובה, עם קצב הבנייה המתגבר והולך כיום, אנו מייצרים כמויות גדולות מאוד של פסולת בניין.
בחברנו אנו מספקים שירותי פינוי פסולת בניין במכולות, עבור כל סוגי הפסולת, בין אם מדובר על פינוי פסולת בניין, או פינוי פסולת אסבסט, פינוי פסולת ברזל או פינוי פסולת גזם.
כחלק בלתי נפרד מכל תהליך השיפוץ, ההריסה והבנייה מחדש של מבנים שונים, אנו נאלצים להתמודד עם כמויות אדירות של פסולת בניין. פסולת בניין הינה תוצר של עבודות בניה ושיפוצים או תוצר של הריסת מבנים. פסולת זו מכילה חומרים שונים, אותם ניתן למחזר, אולם בהיעדר טיפול נכון חלקם יהפכו לחומרים מזהמים ורעילים אשר פוגעים באיכות הסביבה.
בין סוגי הפסולת הנוצרים ניתן למצוא פסולת ברזל, פסולת עץ, פסולת אלומיניום, פסולת אבנים ובטון, פסולת נייר ואפילו פסולת פלסטיק. למעשה כל הפסולת שהוזכרה היא פסולת בניין אשר אותה יש לפנות לאתרים מורשים ולמטמנות פסולת לצורך טיפול הולם ומחזור. את הפסולת יש לאסוף אל תוך מכולה לפינוי פסולת בניין - מכולה זו עשוייה ממתכת ומותאמת לפינוי פסולת ברזל, פינוי פסולת גזם, בוודאי שפסולת בניין וכל פסולת "יבשה" אחרת.
מעבר לאלמנט התברואתי והבעיות הבטיחותיות שפסולת זו מייצרת, היא מעכבת את המשך העבודה שלכם. חברתינו גאה לספק מגוון של פתרונות לפינוי פסולת בניין בכל האיזורים בארץ, ובעלת מבחר של משאיות שהוכשרו למטרה זו.
המכולות קיימות בגדלים ונפחים מגוונים עם כיסוי מתאים לכל מכולה, וכך מפנים את הפסולת רק לאתרים מורשים מתאימים. כך אנו גם תורמים את חלקנו בעזרתכם ושומרים על סביבה נעימה, נקייה, וירוקה.

בחרו בשירותי הפינוי המתקדמים שלנו ותהנו מחלל עבודה נקי ונעים.
  


להצעת מחיר או לייעוץ מקצועי ללא התחייבות וללא תשלום -
השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח ליצור אתכם קשר.טואול - בניית אתרים