תמ"א 38

חברת מ.מ ניסור בטון - מבצעת על ידי כוח של ניסור בטון, בשילוב של עבודות פלדה, ליזמים של פרויקטים בתחום תמ"א 38, חיזוק ושימור מבנים.
בשל הסכנה הרבה הטמונה באי עמידותם של בניינים שנבנו לפני שנת 1980, שנבנו לא על פי תקן 413, שאינם עמידים בפני רעידות אדמה, יזמה המועצה הארצית לתכנון ולבנייה את תכנית תמ"א 38, אשר בשנת 2005 אושרה וקיבלה תוקף - על מנת להבטיח את חיזוקם של מבחנים אלו. התכנית בעיקרה העניקה זכויות בנייה נוספות בתמורה לחיזוק בניינים קיימים ובשלבים מתקדמים יותר אף כנגד הריסתם ובניית בניין חדש תחתם.

תמ"א 38 הינה תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה. מטרת התכנית הינה, לתת תמריץ ולעודד חיזוק בניינים ישנים באמצעות הענקת זכויות בנייה חדשות, המאפשרות תוספת בנייה על גג הבניין, הרחבת דירות קיימות ואף סגירת קומת עמודים מפולשת.

במצב של עסקת קומבינציה יוכלו הדיירים לקבל חיזוק מבנה, תוספת ממ"ד, מרפסת, הוספת מעלית ושיפוץ דקורטיבי כללי או דירה חדשה בבית חדש אם מבצעים במסלול הריסה ובניה, תמורת מסירת זכויות הבניה שיקומו מכורח החיזוק וללא כל עלות כספית מצידם של הדיירים.

לחברתנו נסיון רב בפרויקטים מורכבים מסוג זה, ומתמחים בשילוב בעלי מקצוע ברמה הכי גבוהה שיש, על מנת להגיע לתוצאה המקצועית והאיכותית ביותר.

כחברת ביצוע מקצועית, איכותית ומנוסה בתחום תמ"א 38 עם ניסיון מוכח בחיזוק בניינים, יש לנו את היכולת הכלכלית והמקצועית לביצוע מוצלח ומהימן של פרויקטים בתחום.

כל העבודות הקבלניות שאנו מבצעים בתחום כוללים את כל מרכיבי פרויקט תמ"א 38, כולל חיזוק שלד המבנה. לקומות האחרונות צריך קידוחי בטון והחדרת פלדות, בדרישת המהנדס והאדריכל בשיתוף פעולה עימם, ומכיוון שקיצור המדרגות משאירות מקום מאוד צר לפייר המעלית, יש לתקן את המעבר כיבוי.

לצורך כך, יש לפנות לבעלי מקצוע ברמה גבוהה - וזה הכוח שלנו! שילוב של מנהלי עבודה, מהנדסים, צותי ניסור וקידוח בבטון, צוותי מסגרים ברמה הגבוהה ביותר בתעשייה, מנופים וכלים מהטובים בעולם. היכולות שלנו והמקצועיות שלנו מנצחת!

להצעת מחיר או לייעוץ מקצועי ללא התחייבות וללא תשלום -
השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח ליצור אתכם קשר.טואול - בניית אתרים