שאלות ותשובות


מה מאפיין ומייחד את החברה שלכם מחברות אחרות?

מעבר לעובדה שאנו מספקים איכות ומקצועיות ללא תחרות, מ.מ ניסור בטון משתמשת בטכנולוגיות ניסור בטון מהמתקדמות והמובילות בעולם. אנו מספקים יתרונות משמעותיים על פני שיטות אחרות לאורך זמן. יתרונות אלו באים לידי ביטוי במהירות הביצוע, בעמידה בזמנים, במקצוענות הצוותים שלנו תוך כדי שמירה על המבנה ובטיחות העובדים בשטח.

 

האם עבודות הניסור והקידוח מלכלכות הרבה?

ביצוע העבודה בשיטת הניסור מאפשרת ביצועים באופן נקי יחסית. כאשר משתמשים בציוד ובכלים מסוגים שונים, כל אחד משפיע שונה. לדוגמא, קידוח יהלום הוא אחד הכלים היותר טובים ומדוייקים שמלכלך הכי פחות. בנוסף לכך, צוות העובדים דואג לניקיון אזור העבודה בכל עת ובכל שלב.

 

איזו כמות מים נדרש לביצוע ניסור בטון?

שימוש במים הינו פרט חשוב שיש לקחת בחשבון בנושא ניסור בטון, זרימת המים במישור הינה חובה ויש לשים לב שזרימת המים לא יורדת לקומות תחתונות, או מגיעה לאזורים בעלי רגישות למים, כמו לוחות חשמל ומכשירים חשמליים. הדאגה לירידה של מים לקומות תחתונות קיימת בעיקר במקומות בהם בוצע פירוק של הריצוף או קיימים מעברים בין קומה לקומה, במצבים אלו מתבצע לפי דרישת הלקוח שימוש בשאיבה של המים, על מנת למנוע הצטברות על גבי הרצפה. מאחר שמי הניסור משולבים בחומרי הבטון יש לבצע הגנה מירבית על ויטרינות עשויות אלומיניום, מכיוון שמי הניסור עלולים לגרום לצריבת האלומניום או במוצרי עץ כגון: פרגולות, מי הניסור עלולים להיספג ויהיה קשה לנקות אותם לאחר מכן.

 

כמה זמן יש להזמין את ביצוע הפרויקט מראש?

סדרי הגודל של חברתנו מ.מ ניסור בטון מאפשרים מתן מענה יום יומי לביצוע ניסור בטון ו/או קידוח בטון, אך עדיף להסדיר את נושא ההזמנה מספר ימים עד שבוע לפני ביצוע העבודה על מנת להבטיח התנהלות תקינה של הביצוע.

 

מהו משך זמן תהליך חיתוך הבטון?

ברוב המקרים פתח סטנדרטי של דלת או חלון המבוצע באמצעות ניסור בטון אמור לקחת כ-2-3 שעות מהרגע שאנו מגיעים לאתר ועד לרגע שאנו עוזבים. הזמנים יכולים להשתנות באופן משמעותי, בהתאם לסוג העבודה, לרגישות ומסובכות הפרויקט. אנו יכולים להעריך את משך ביצוע העבודה לאחר קבלת תיאור בסיסי.

 

האם עבודות מסוג זה מרעישות?

שיטת הניסור בבטון היא הדרך השקטה ביותר הקיימת לבצע פירוקים של אלמנטים עשויים בטון מזויין. אך עם זאת עדיין מדובר בתהליך רועש יחסית, אך לא כמו פטישי חציבה ושיטות אחרות. בנוסף על כך, היתרון של הניסור בכל הקשור לרעש, שאמנם הוא מעט רועש אך משך הזמן שיש רעש הוא משמעותית פחות בהרבה, ממשך הזמן של ביצוע באמצעות חציבה, שבירה, ריסוק וגריסה.

 

האם נדרש הספק חשמל מיוחד לביצוע הפרויקט?

לא, המכונות שלנו אכן פועלות על חשמל תלת פאזי, אך במקרה וקיים צורך אנו מציידים את הצוותים שלנו בגנרטור. יש לקחת בחשבון שהשימוש בגנרטור רועש מעט יותר.

 

האם קיימת אפשרות לנסר מבפנים או מבחוץ של המבנה?

במידה ואפשר נעדיף לבצע את הניסור מבחוץ, אך זה תלוי במיקום הפתח ונוחות הביצוע. כאשר יהיה ניתן לבצע את הניסור מחוץ למבנה אנו נהנה פחות מלכלוך ובלגן בתוך הדירה. ברשותנו מגוון רחב של מכונות לניסור בטון, בבתים פרטיים אנו לרוב משתמשים במכונות חשמליות קטנות בעלות עוצמה רבה המתאימה לעבודה במקומות צפופים הסמוכים לרהיטים וכו'..

 

האם היקף הפתח שלי יהיה חלק וישר?

כן כמובן. הגימור של הפתח שיתקבל יהיה חלק וישר מאוד. יהיה אפשר להתקין את החלון/דלת ישירות על גבי הפתח שיתקבל. חשוב לדעת כי במקרה ובו החיפוי הקיים על גבי הבטון אינו מותקן באופן מקצועי יתכן ויתלש חלק ממנו בגבולות שמעבר לפתח.

 

מה ניתן לנסר באמצעות ניסור בטון?

הרבה מאוד דברים. יש לזכור כי ניסור בטון יכול להיות עבור מבנים שונים ואלמנטים רבים. בין השאר בעזרת המסורים וכבל יהלום, ניתן לבצע ניסור של גשרים, של מבנים, של כספות, של בטון מתחת למים, של כלונסאות ועוד יסודות לבניין ועוד..

 

האם ישנה הגבלת עובי לפעולות ניסור בטון?

לא, ניתן לבצע ניסור בבטון בכל עובי שהוא. ישנם פעמים העבודה אולי תהיה ארוכה יותר או מורכבת יותר – אבל לניסור עצמו אין שום מגבלה.

 

למה לנסר בטון?

השאלה היא למה לא בעצם. בעזרת ניסור בטון אתם יכולים ליהנות משפע של עבודות, שימושים ויתרונות: יצירה של פתחים חדשים במבנה לטובת דלתות וחלונות, פירוק של פרגולות בטון, יצירת פתחים חדשים למערכות מיזוג אוויר בתוך מבנים, להתקין מעקות ומדרגות בתוך מבנה, לפרק תקרות, להפריד בין שני מבנים שונים, לפרק ממ"ד או מקלט, ועוד שפע של עבודות נוספות.

 

האם ניסור בטון זה רועש?

לא. למרות הסטיגמה שנוצרה, עבודות הקידוח והניסור בבטון ממש לא חייבות להיות רועשות, ואנו משתמשים בכלים וציוד מתקדמים מאוד, אשר באופן יחסי, לא יוצרים רעש שמהווה מטרד לסביבה.

 

האם ניתן לבצע באופן עצמאי ניסור בבטון?

לא. העבודה עם הכלים של ניסור וקידוח בבטון היא עבודה קשה, הדורשת ידע רב וניסיון בעבודה עם כלים חדים ומסוכנים מאוד, ונדרשת הכשרה מיוחדת בתחום. לעולם אל תבצעו עבודות ניסור בבטון בעצמכם (גם אם במקרה הצלחתם להשיג מסור יהלום) מומלץ מאוד ליצור קשר עם חברה מקצועית.

 

מה האזורים שהחברה מעניקה שירותים?

חברתינו מעניקה שירותים בכל חלקי הארץ.

בניית אתרים - טואול